intensywne kursy języka polskiego dla obcokrajowców warszawa intensywne kursy języka polskiego dla obcokrajowców warszawa śródmieście


kursy języka polskiego w firmie dla obcokrajowców warszawa śródmieście
nauka języka polskiego dla obcokrajowców warszawa śródmieście
kursy języka polskiego dla początkujących warszawa śródmieście
szkoła polskiego dla obcokrajowców warszawa śródmieście
tłumaczenia konferencyjne warszawa
W Polsce po polsku
Świadomość różnic kulturowych - to eliminacja szoku kulturowego, lepsze zarządzanie międzynarodowym zespołem, łamanie stereotypów i pokonywanie barier kulturowych.
tłumaczenia pism urzędowych warszawa tłumaczenia rejentalne warszawa śródmieście tłumaczenia symultaniczne warszawa śródmieście
tłumaczenia techniczne i specjalistyczne warszawa
Z polskim w Polskę
wakacyjne kursy polskiego dla cudzoziemców lipiec - sierpień 2012

 
REJESTRACJA TYLKO DO KOŃCA MAJA
 
 
Letni kurs języka polskiego dla obcokrajowców w Zwierzyńcu 9-21 Lipca 
 
2 tygodnie intensywnej nauki języka w otoczeniu unikalnej przyrody Roztoczańskiego Parku Narodowego oraz w pobliżu historycznych miast - Zamościa - perły renesansu z niespotykanym XVI-wiecznym założeniem architektonicznym oraz Lublina - miasta o wielokulturowej tradycji (polskiej, litewskiej, białoruskiej, żydowskiej ukraińskiej). 
 
2 tygodnie poznawania języka i zwiedzania Polski takiej, jakiej nie zobaczy się z okien autokaru, jakiej nie opisują przewodniki turystyczne, jakiej nie pozna się z hotelu. Wycieczki rowerowe, kajakiem, wyprawy piesze, pozwolą poznać miejscową ludność, ich życie codzienne, obyczaje, kuchnię, czyli żywy język w szerokim kontekście kulturowym. 
 
2 tygodnie całkowitego zanurzenia w języku w atmosferze przygody, zabawy i niezapomnianych doświadczeń . Polski od rana do wieczora, poranne sesje klasowe uzupełni popołudniowa praktyka w plenerze podczas atrakcyjnych zajęć terenowych i rekreacyjnych. Zajęcia pozalekcyjne w lesie, na wodzie, przy ognisku, na rowerze. Praktyka językowa z nauczycielem i samodzielna z miejscową ludnością (wywiady, zbieranie informacji, uczestniczenie w lokalnych imprezach), pozwoli na złamanie barier językowych nawet u najbardziej opornych. 
 
Przyjedź do Zwierzyńca, a przekonasz się, jak łatwo i szybko nauczysz się mówić po polsku, poznając smak, krajobraz, architekturę i kulturę tego regionu. 
PROGRAM KURSU
 
9 Lipca - przyjazd do Warszawy, zakwaterowanie w hotelu, popołudniowe zwiedzanie miasta, kolacja powitalna 
 
10 lipca - Wyjazd do Zwierzyńca, mała wycieczka po mieście 
 
10-20 lipca - pobyt w Zwierzyńcu: 4 lekcje klasowe + codzienny program wycieczkowo-rekreacyjny z praktyczną nauką polskiego 
 
20 lipca - wyjazd ze Zwierzyńca, nocleg w Warszawie 
 
20/21 lipca - nocleg w Warszawie 
 
21 lipca - ranne zwiedzanie Warszawy, pożegnalny lunch , wyjazd. 
 
 
POZIOM KURSU
 
Program kursu przeznaczony jest dla kursantów na poziomie średnio zaawansowanym A1/A2 (znacie podstawowe słownictwo, trochę gramatyki, ale mówienie nadal sprawia wam trudność, macie problemy z zrozumieniem , gdy ktoś mówi szybko)
 
 
OPŁATA ZA UDZIAŁ W KURSIE 
3423 zł (856 Euro)
 
 
Cena obejmuje:
 
2 noclegi w hotelu w Warszawie w pokoju 2-osobowym Jeśli nie chcesz skorzystać z noclegów w Warszawie, odliczymy tę kwotę od kosztu kursu 
 
Koszt podroży z Warszawy do Zwierzyńca i z powrotem 
 
Koszt pobytu w pensjonacie w pokoju dwu- i trzy-osobowym z łazienkami i całodziennym wyżywieniem 
 
Koszt wycieczek: do Zamościa, do Bukowej Góry, do Florianki, wycieczki całodziennej po Roztoczańskim Parku Narodowym, wycieczki rowerowej po okolicy, spływu kajakowego, ogniska, wycieczki zaprzęgiem konnym , wycieczek pieszych, 
 
powitalną kolację w Warszawie 
 
pożegnalny lunch w Warszawie 
 
Lekcje polskiego - 2 x 90' lekcje w klasie + praktyczna konwersacja w ciągu dnia. Uwaga: 15.07. - całodzienna wycieczka, bez lekcji w klasie. W czasie pobytu w Warszawie nie ma lekcji. 
 
 
Cena nie obejmuje:
 
śniadania płatne dodatkowo w hotelu w cenie 35,00 zł 
 
Za dopłatą można zamówić pokój pojedynczy 
 
odebrania z lotniska i przewozu do hotelu - taxi w cenie 50 zł (płatne extra, na życzenie) Z lotniska kursuje regularny autobus linii 175, który zatrzymuje się na przeciwko hotelu (bilet dobowy na całą komunikację miejską) 
 
wyżywienia na czas pobytu w Warszawie (poza wymienionymi kolacją powitalna i lunchem) 
 
kosztów komunikacji miejskiej w Warszawie (całodobowy bilet na wszystkie środki komunikacji można nabyć w koskach "Ruch" (cena 
 
wynajęcia rowerów lub inngo sprzętu poza przewidzianą wycieczką. 
 
kosztu wycieczek fakultatywnych (np. do Lwowa w cenie 130 zł) 
 
ubezpieczenia zdrowotnego i od nieszczęśliwych wypadków (ubezpieczenie jest wymagane) 
 
REJESTRACJA TYLKO DO KOŃCA MAJA
 
 
Wymagana wpłata do 30 maja na konto Academia Polonica: 
 
Bank PEKAO SA Oddział w Warszawie 
IBAN: PL 26 1240 5963 1111 0000 4797 1897 
SWIFT PKO PPLPW 
 
Uwaga: na konto szkoły musi wpłynąć cała suma. Koszty transferu ponosi Klient .
 
Kurs przewidziany jest dla grupy 6 osób. W wypadku braku pełnej liczby kandydatów kurs nie zostanie zorganizowany, a wpłacone kwoty zostaną zwrócone kandydatom na kurs.
 

warszawa
warszawa warszawa warszawa warszawa
warszawa warszawa