intensywne kursy języka polskiego dla obcokrajowców warszawa intensywne kursy języka polskiego dla obcokrajowców warszawa śródmieście


kursy języka polskiego w firmie dla obcokrajowców warszawa śródmieście
nauka języka polskiego dla obcokrajowców warszawa śródmieście
kursy języka polskiego dla początkujących warszawa śródmieście
szkoła polskiego dla obcokrajowców warszawa śródmieście
tłumaczenia konferencyjne warszawa
tłumaczenia pism urzędowych warszawa tłumaczenia rejentalne warszawa śródmieście tłumaczenia symultaniczne warszawa śródmieście
tłumaczenia techniczne i specjalistyczne warszawa
Kompleksowa obsługa
konferencji, sympozjów, szkoleń

 
Tłumaczenia symultaniczne - Tłumaczenia konsekutywne 
 
Wraz ze sprzętem i obsługą techniczną 
 
oraz 
 
tłumaczeniem i drukiem materiałów konferencyjnych
 
 
Wieloletnia współpraca z tłumaczami pozwoliła nam na dobranie wykwalifikowanej kadry, utworzenie szerokiej wielojęzykowej bazy tłumaczy o różnych, czasem bardzo wąskich specjalnościach. Na rynku postrzegani jesteśmy jako firma niezawodnie wywiązująca się z powierzonych nam zadań. W celu ułatwienia pracy organizatorom konferencji podjęliśmy współpracę z firmą zapewniającą obsługę techniczną oraz drukarnią, która niezawodnie przygotuje na czas materiały konferencyjne oraz dostarczy je w wyznaczone miejsce. 
 
Tłumaczenia konferencyjne - zarówno symultaniczne (kabinowe) jak i konsekutywne wymagają od tłumacza starannego przygotowania się do przekładu. Nawet tłumacze dobrze zorientowani w tematyce potrzebują zapoznać się z materiałami konferencyjnymi (treścią wystąpień) przed wystąpieniem. W trosce o płynne tłumaczenie i najwyższy poziom usługi oczekujemy od organizatorów konferencji dostarczenia nam treści wystąpień na kilka dni przed konferencją. Zarówno tłumaczenie symultaniczne jak i konsekutywne dostępne jest w różnych językach. W niektórych konfiguracjach również z języka obcego na obcy. 
 
Obsługa techniczna polegająca na dostarczeniu sprzętu, montażu i opiece nad sprawnym działaniem urządzeń zapewni transmisję przekładu bez zakłóceń. Umożliwienie technikom wcześniejszego zapoznania się z salą, w której montowane będą urządzenia pozwoli na ich optymalne rozmieszczenie. 
 
Zapewnimy Państwu sprzęt najnowszej generacji, nad którym czuwać będzie dwóch techników przez cały czas trwania konferencji. Sprzęt konferencyjny możemy dostarczyć i zmontować w dowolnym miejscu w kraju. Podejmiemy się obsługi zarówno małych sympozjów, jak i przedsięwzięć na dużą skalę. 
 
Materiały konferencyjne mogą być przez nas przetłumaczone i za naszym pośrednictwem wydrukowane i odpowiednio przygotowane w imiennie zaadresowanych teczkach dla każdego z uczestników konferencji. Współpracująca z nami drukarnia przygotuje je na czas i dostarczy we wskazane przez Państwa miejsce. 
 
Wyceny obsługi tłumaczeniowej i/lub technicznej dokonujemy po otrzymaniu informacji dotyczącej daty i miejsca konferencji, liczby uczestników, liczby potrzebnych odbiorników do transmisji przekładu, określenia języka (języków) przekładu, potrzebnego dodatkowego sprzętu (mikrofonów, sprzętu prezentacyjnego, konieczności nagłośnienia sali). 
 
Uwaga: ze względu na jakość nagłośnienia w wynajmowanych salach konferencyjnych sugerujemy skorzystanie z naszego sprzętu, który działa bez zakłóceń. 

warszawa
warszawa warszawa warszawa warszawa
warszawa warszawa