Letnie kursy języka polskiego dla obcokrajowców

Warszawa latem tętni życiem. Wystarczy włączyć się w rytm miasta, by chłonąć język  ulicy, pubów  i kawiarń. Zwiedzaj, oglądaj, pytaj i ucz się.

Letni kurs języka polskiego to zarówno lekcje w klasie, jak i kulturowe sesje w mieście, połączone z praktyczną komunikacją.

  • Program  letniego kursu dla początkujących koncentruje się na opanowaniu schematów komunikacyjnych (słownictwa i modeli zdań w typowym kontekście) z uwzględnieniem  wymowy,  czytania  i pisania, aby jak najszybciej przełamać  Twoją barierę komunikacyjną, byś wtopił/-a się w miasto i zaczął/-eła rozmawiać z ludźmi. Gry językowe i symulacje w formie  scenek rozgrywanych  w klasie przygotują cię do samodzielnych wypraw.
  • Letni Kurs dla średnio zaawansowanych wprowadzi Cię na wyższy poziom, poznasz różne style wypowiedzi, nabierzesz praktycznych umiejętności  swobodnego posługiwania się językiem.
  • Wakacyjny kurs na poziomie zaawansowanym pozwoli Ci zbliżyć się do poziomu native-speakera. 

Bez względu na poziom kursu po lekcjach  ruszasz w miasto (lub z kolegami z grupy), by odkrywać tajemnice Warszawy, zdobyć  praktyczne informacje  i nowe słownictwo.  W weekendy wybierzesz się  w dalszą podróż i wrócisz z fotoreportażem.  Przekonasz się, że nauka polskiego   podczas wakacji może być dodatkową  atrakcją, ktora  wzbogaci Twoje doświadczenie i przyniesie wiele korzyści.

 

Prosimy o zapoznanie się z opisem oraz terminarzem kursów dla obcokrajowców w Warszawie.

Czytaj więcej