intensywne kursy języka polskiego dla obcokrajowców warszawa intensywne kursy języka polskiego dla obcokrajowców warszawa śródmieście


kursy języka polskiego w firmie dla obcokrajowców warszawa śródmieście
nauka języka polskiego dla obcokrajowców warszawa śródmieście
kursy języka polskiego dla początkujących warszawa śródmieście
szkoła polskiego dla obcokrajowców warszawa śródmieście
tłumaczenia konferencyjne warszawa
W Polsce po polsku
- od 1997 uczymy obcokrajowcow polskiego, by żyło im się w Polsce lepiej 
tłumaczenia pism urzędowych warszawa tłumaczenia rejentalne warszawa śródmieście tłumaczenia symultaniczne warszawa śródmieście
tłumaczenia techniczne i specjalistyczne warszawa
Academia Polonica
Szkoła Polskiego dla obcokrajowców Dr Ewy Masłowskiej
Biuro tłumaczeń z języków europejskich i pozaeuropejskich

Letnie kursy polskiego

Promocja na kursy letnie w Warszawie

Więcej informacji:

www.academiapolonica.com/polski-dla-obcokrajowcow-kursy-letnie

zapisy:

www.academiapolonica.com/polski-dla-obcokrajowcow-zgloszenie

************************************************************************************************************
Polski. Bez problemu! - Zestaw 
udostępnione 3 (poziomy: podstawowy, średni, zaawansowany) 
 
Zestaw 3 kursów do nauki języka polskiego od poziomu podstawowego do zaawansowanego. 
 
Łącznie do dyspozycji uczącego przygotowanych zostało ponad 7 000 ćwiczeń leksykalnych i gramatycznych, podzielonych na 36 obszernych lekcji. Korzystając z kursu, użytkownik rozwija umiejętność rozumienia tekstów pisanych i rozumienia ze słuchu, poprawnej wymowy i praktycznego zastosowania gramatyki, jak również skutecznie zapamiętuje przedstawione słownictwo.
 
Polski dla cudzoziemców: od 1997 Academia Polonica prowadzi kursy języka polskiego dla zagranicznych menedżerów, dyplomatów, konsultantów, reprezentantów Instytucji Europejskich oraz zagranicznych studentów, ułatwiając im zbudowanie równorzędnych relacji z klientami, partnerami oraz współpracownikami. Wysiłek, jaki włożyli w opanowanie języka polskiego zaowocował sukcesem na polu zawodowym w postaci zwiększonej skuteczności, jak też znacznie ułatwił życie codzienne, podnosząc tym samym jego komfort. Cudzoziemcy przekonali się, że nawet kilka słów czy fraz wypowiedzianych po polsku łamie lody i niczym złoty klucz otwiera wszystkie drzwi. 
Sesje z różnic kulturowych: adresowane są nie tylko do dyplomatów czy liderów korporacji, ale również do międzynarodowej załogi przedsiębiorstwa. Wrażliwość i świadomość różnic kulturowych znacznie ułatwia współpracę w zespołach międzynarodowych. Jest też ważnym narzędziem w ręku lidera, którego funkcją nadrzędną jest ułatwianie bezkonfliktowej pracy mieszanego zespołu. 
Tłumaczenia techniczne i konferencyjne: w związku z wzrastającymi możliwościami współpracy polskich i zagranicznych firm, jak też potrzeby nawiązania i rozwijania kontaktów na polu biznesu i kultury, poszerzyliśmy naszą ofertę o usługi w zakresie tłumaczeń z i na języki europejskie i pozaeuropejskie. Oferujemy zarówno tłumaczenia techniczne, jak też specjalistyczne z rożnych dziedzin. Tłumaczenia konferencyjne i symultaniczne pozwalają nam na obsługę konferencji, szkoleń, sympozjów i spotkań biznesowych. 
Oferta konferencyjna: obejmuje: wynajem sprzętu do transmisji przekładu wraz z jego obsługą, tłumaczenie symultaniczne oraz tłumaczenie materiałów konferencyjnych, wydruk i dostarczenie gotowych, imiennie zaadresowanych teczek dla uczestników sympozjum. 
Certyfikaty i wyróżnienia: dzięki opiniom naszych klientów otrzymaliśmy certyfikat wysokiej jakości obsługi "Excellence Award". Satysfakcja klienta jest dla nas najwyższą nagrodą, toteż wyróżnienie jest dla nas również zobowiązaniem. 
 
 
google-site-verification: googlee3292250abc64d2d.html
Academia Polonica
Szkoła Polskiego dla obcokrajowców Dr Ewy Masłowskiej Biuro tłumaczeń z języków europejskich i pozaeuropejskich

warszawa
warszawa warszawa warszawa warszawa
warszawa warszawa